Informacje o przetwarzaniu danych

Działając zgodnie z art 13 ust 1 i ust 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r informujemy, iż:


 

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma IBELIN Grzegorz Stenka z siedzibą w Gdyni ul. Morska 357, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązków, aby umożliwić prawidłowe wykonania usługi lub transakcji na podstawie złożonego zlecenia, lub odpowiedzieć na zapytanie przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  na podstawie art. 6 ust1 pkt zgodność przetwarzania z prawem

 4. Dane mogą być udostępniane tylko za dodatkową zgodą w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie, po wcześniejszym poinformowaniu i uzyskaniu takiej zgody.

 5. Pana/ i dane nie są w żaden sposób przekazywane osobom trzecim, innym podmiotom fizycznym lub gospodarczym.

 6. Dane będą przechowywane przez okres od dnia złożenia zlecenia - do dnia wykonania usługi plus 30 dni roboczych;

  przez wykonanie usługi należy rozumieć:

  - datę wydanie sprzętu lub towaru po wykonanej usłudze (diagnozy, naprawy, sprzedaży) plus 30 dni

  - do czasu wykonania usługi należy doliczyć czas gwarancyjny jeżeli taka gwarancja została przyznana plus 30 dni od ostatniego dnia wygaśnięcia okresu gwarancyjnego.

  Po tym czasie Państwa dane zostaną usunięte.

 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

 9. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)

 10. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 11. Dane nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym w formie profilowania.